WARSZTATY ZIELARSKIE
 
wz
 
Znajomość właściwości ziół i ich walory lecznicze były na Kaszubach zawsze bardzo cenione. W tym celu odbyły się warsztaty zielarskie, na których uczniowie wykonali własnoręcznie lawendowe mydełka zapachowe, które przeznaczone zostały na bożonarodzeniowy kiermasz.
 
 

FreshJoomlaTemplates.com
Monday the 24th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information