Kaszuby na fali

image005

Dnia 10.10.2018 r. uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w projekcie :  "KASZUBY NA FALI".

Tegorocznym tematem projektu było hasło: " Bałtyk pod kaszubską banderą".

Uczestnicy projektu brali udział w dwóch zajęciach laboratoryjnych zorganizowanych przez Akwarium  Gdyńskie i Morski Instytut Rybacki. Następnie mieli możliwość zwiedzania akwarium. Projekt został sfinansowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, przeznaczony wyłącznie dla uczniów uczących się jęz. kaszubskiego.  Następnym punktem wycieczki było zwiedzanie historycznej stolicy Kaszub- Gdańska. Uczniowie zobaczyli najważniejsze zabytki i ciekawostki turystyczne miasta: Złotą Bramę, Bazylikę Mariacką, Dwór Artusa, Ratusz, Fontannę Neptuna.

Podczas wycieczki dopisywała pogoda i wspaniałe humory.

 

FreshJoomlaTemplates.com
Friday the 23rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information