W DOLINIE SŁUPI

03

Poznajemy piękno Kaszub, czyli edukacja przyrodnicza, historyczna i kulturowa na terenie Parku Krajobrazowego „Dolina Słupi” – gra terenowa „Las pełen niespodzianek” oraz ścieżka edukacyjna „Szlak elektrowni wodnych”. Wycieczka zrealizowana wspólnie z uczniami ze szkoły w Dębnicy Kaszubskiej.


Za realizację programu serdeczne podziękowania składamy pracownikom Nadleśnictwa Leśny Dwór oraz Parku Krajobrazowego „Dolina Słupi”.

Foto: Karol Veith, Anna Wróbel

FreshJoomlaTemplates.com
Tuesday the 23rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information