KASZUBSKIE OPOWIEŚCI

03


Wykorzystując bogactwo bajek i baśni kaszubskich w rozpowszechnianiu języka i kultury kaszubskiej naszą szkołę odwiedziła „Bajôczka” – p.AnnaSzranc, która zapoznała najmłodszych ze światem kaszubskich podań i legend. Nie zabrakło też zabaw tematycznie związanych z poznanymi bajkami.

Spotkanie odbyło się pod patronatem Starostwa Słupskiego i Naczelnej Organizacji Techniczej.

 

 

FreshJoomlaTemplates.com
Friday the 19th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information