WARSZTATY CERAMICZNE

04

Warsztaty ceramiczne to dobry sposób na rozwój kreatywności i wyobraźni. W ramach zajęć z języka kaszubskiego uczniowie wykonywali ozdoby zawierające elementy kaszubskiego haftu oraz „kaszubskich nut”.


Z pomocą doświadczonego artysty plastyka uczyli się zdobienia wykonanego przedmiotu różnymi technikami, a następnie poznali kolejny etap obróbki wyrobów z gliny - szkliwienie.

 

FreshJoomlaTemplates.com
Monday the 24th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information