KONKURS  RECYTATORSKI  „Pòjmë na Kaszëbë”   

01

Dnia 6 marca 2018 r. miłośnicy kaszubszczyzny uczestniczyli w konkursie recytatorskim „Pòjmë na Kaszëbë” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Domaradzu. Celem konkursu jest poznanie kaszubskiej literatury, doskonalenie kompetencji językowych i rozwój zdolności uczniów, a także pogłębianie wrażliwości na piękno literatury kaszubskiej.

02

Miło nam poinformować, że w kategorii klas młodszych II miejsce zajęła Marcelina Gańska, a III miejsce – Zuzanna Matysek.

03

Gratulujemy serdecznie!

FreshJoomlaTemplates.com
Saturday the 25th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information