Udział w II Międzyszkolnym Przeglądzie Piosenki Kaszubskiej w Damnicy

4

 

Dnia 6 kwietnia 2017r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w II Międzyszkolnym Przeglądzie Piosenki Kaszubskiej, który odbył się w Damnicy.

Reprezentację stanowili uczniowie z klas I i III SP oraz grupa instrumentalna z klas IG i III G. Dzieci zaśpiewały piosenki : „Czinda” oraz „Żeglarz” przy akompaniamencie następujących instrumentów: flety – uczniowie gimnazjum, gitara basowa – pan Bartosz Wiśniewski, akordeon – pan Zbigniew Szczepaniak.

Występ naszej grupy bardzo podobał się publiczności, za co otrzymała gromkie brawa i słowa uznanie od innych uczestników przeglądu.

Opiekunowie :
Joanna Szczepaniak
Bartosz Wiśniewski

 

FreshJoomlaTemplates.com
Wednesday the 19th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information