Z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie naszej szkoły uczęszczający na zajęcia jęz. kaszubskiego wybrali się na wycieczkę do NaroMuzeum Hymnu dowego w Będominie w dniu 24.10.18 r. 

Uczestniczyli w lekcji muzealnej  na temat życia i działalności patriotycznej Józefa Wybickiego. Poznali historię powstania hymnu państwowego.

Odwiedzili również Fabrykę Porcelany w Lubianie i Sanktuarium Maryjne w Kościerzynie. W Lubianie zapoznali siĘ z cyklem produkcyjnym zakładu., którego wyroby znane są na całym świecie.

FreshJoomlaTemplates.com
Friday the 23rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information