Szkolno Parafialny Konkurs Różańcowy

 

rozan1

 

Dnia 30 października  2018 w kościele parafialnym w Zagórzycy został rozstrzygnięty już X konkurs na najbardziej oryginalny różaniec. Spośród dwudziestu pięciu wykonywanych w gronie rodzinnym przez naszych uczniów różańców jury wyróżniło następujących laureatów konkursu:

I miejsce – Alicja Puchała, różaniec z kamieni;
II miejsce – Małgorzata Krzysztofowicz, różaniec z drewna;
III miejsce- Zuzanna Matysek, różaniec z muszli;
wyróżnienie- Lena Szyca, różaniec z patyczków;
wyróżnienie- Franciszek i Agata Krzysztofowicz, różaniec z wypiekanych pierników;
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody pocieszenia natomiast zwycięzcy nagrody rzeczowe w postaci książek ufundowane przez księdza proboszcza naszej parafii.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom oryginalnych pomysłów i pięknego wykonania różańców.
Organizatorem konkursu był nasz pan katecheta Zbigniew Pawłowski.

 

rozan2

 

FreshJoomlaTemplates.com
Friday the 23rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information