Konkurs różańcowy 2017

IMG 4285


Dnia 31 października w kościele parafialnym w Zagórzycy został rozstrzygnięty IX konkurs na najbardziej oryginalny różaniec. Spośród 23 zgłoszonych przez naszych uczniów do konkursu różańców jury wyróżniło następujące osoby:


I miejsce – Zuzanna Matysek- III SP
II miejsce – Alicja Puchała
III miejsce- Wiktoria Rosochacka
wyróżnienie- Lena Szyca
wyróżnienie- Jakub Kapczyński

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody pocieszenia natomiast zwycięzcy nagrody rzeczowe w postaci książek oraz figurek aniołów ufundowane przez księdza proboszcza i pana katechetę. Organizatorem konkursu był pan katecheta Zbigniew Pawłowski.

 

IMG 4288

FreshJoomlaTemplates.com
Friday the 14th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information