WIZYTA W SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT

01

W ramach szkolnej akcji „Do serca przytul psa, weź na kolana kota..” nasi uczniowie  zaangażowali się w pomoc bezdomnym zwierzętom i postanowili wesprzeć Schronisko w Słupsku. Cały styczeń, dzięki ofiarności dzieci i ich rodziców, zbieraliśmy karmę mokrą i suchą, koce i materiały higieniczne.


Serdeczne podziękowania składamy Panu Danielowi Selonke, który wraz z córkami – Mają i Julią, oraz ich kolegą Dawidem zawieźli zebrane materiały do Słupska i przekazali je pracownikom Schroniska.

02

Agnieszka Michalczyk

FreshJoomlaTemplates.com
Friday the 23rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information