Sukcesy w XXVII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Sacrum w literaturze polskiej”

 

IMG 20190406 121056

 

06 kwietnia 2019 roku odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Słupsku XXVII Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Sacrum w literaturze polskiej”. Celem konkursu jest oddanie chwały Bogu, ukazanie potrzeby sacrum w życiu człowieka, poszukiwanie wspólnej płaszczyzny wiary i kultury a szczególnie tematyki chrześcijańskiej w literaturze polskiej, propagowanie wartości humanistycznych i kultury słowa. Wszyscy nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze a trójka uczniów zajęła punktowane miejsca.

  • 2  miejsce w kategorii klas IV SP zajęła Zuzana Matysek, wiersz „Jaś malutki
  • 3 miejsce w kategorii klas III SP zajęła Marcelina Gańska, wiersz „Gumożój”,
  • wyróżnienie w kategorii klas VI SP zajął Maksymilian Puchała, wiersz „Różaniec”,

W konkursie uczestniczyli również: Bartosz Szerszenowicz i Natasza Formela

Opiekunem grupy naszych uczniów był katecheta Zbigniew Pawłowski

FreshJoomlaTemplates.com
Tuesday the 23rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information