Sukces tenisistów stołowych

 

122721

 

Uczniowie naszej szkoły 26 września 2018 roku brali udział w I Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży o puchary: Wójta Gminy Potęgowo, Dyrektora Szkoły oraz Przewodniczącego Rady Rodziców. Turniej odbył się w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu . W zawodach uczestniczyli uczniowie z szkół powiatu słupskiego i lęborskiego. Razem startowało 70 uczestników.

W kategorii rocznika 2008 i młodsi I miejsce, a tym samy Puchar Wójta Gminy Potęgowo i złoty medal zdobył uczeń naszej szkoły Olgierd Gański, III miejsce i  brązowy medal zdobyła Ewelina Skwira.

W turnieju na wysokim punktowanym miejscu czwartym sklasyfikowano Anne Straszak a piąta była Katarzyna Pawłowska. W turnieju oprócz wymienionych osób reprezentowali nas uczniowie: Kornelia Wasilewska, Karol Zdun i Filip Rompski.

Opiekunem grupy jest p. Zbigniew Pawłowski

FreshJoomlaTemplates.com
Friday the 23rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information