Drużynowe Biegi Przełajowe

przelaj 2019


     
Dnia 23 września 2019 roku w Damnie uczniowie naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Gminy Damnica w  drużynowych biegiach przełajowych. W tej rywalizacji  zwycięstwo zostaje przyznawane  pięcioosobowej drużynie, której zawodnicy najszybciej ukończą trasę biegu w terenie naturalnym na dystansie około  600 i 1000 metrów.  Zmagania odbywały sie w 4 kategoriach: dziewczynki i chłopcy z podziałem na roczniki 2007 i młodsi oraz 2005-2006.

Wyniki:
Dziewczęta do lat 12  
I S.P. Damnica
II S.P. Zagórzyca
III S.P. Damno

Chłopcy do lat 12  
I S.P. Damnica
II S.P. Zagórzyca
III S.P. Damno

Dziewczęta rocznik 2005-2006
I S.P. Damno
II S.P. Damnica
III S.P. Zagórzyca

Chłopcy starsi rocznik 2005-2006
I S.P. Damnica
II S.P. Damno
III S.P. Zagórzyca

FreshJoomlaTemplates.com
Saturday the 19th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information