Szkolny Klub Sportowy

 

sks

 

W naszej szkole funkcjonuje Szkolny Klub Sportowy tzw. SKS, który dedykowany jest dla wszystkich chętnych uczniów chcących poza lekcjami uprawiać sport i podnosić swoją sprawność fizyczną.  

Szkolny Klub Sportowy jest to program koordynowany i finasowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki jego celem jest  tworzenie warunków dla rozwoju talentów oraz zainteresowań sportowych młodego pokolenia. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w 60 minutowych jednostkach we wtorki i środy o 14.30 w szkolnej sali gimnastycznej lub na boisku zewnętrznym. W obecnym roku szkolnym dotychczas podczas zajęć zajmowaliśmy się konkurencjami lekkoatletycznymi, grami zespołowymi takimi jak: piłka ręczna, piłka nożna i piłka siatkowa.

W  chwili obecnej klub liczy 20 systematycznie uczeszczających uczniów, a wszystkich chętnych pragnących poprawić swoją sprawność fizyczna, zdrowie i rozwinąć umiejętności sportowe serdecznie zapraszamy!

FreshJoomlaTemplates.com
Friday the 23rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information