Turniej siatkarski z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości

 

P1000220

 

18 listopada  2017 r w sali gimnastycznej  Szkoły Podstawowej im Zjednoczonej Europy  w Zagórzycy już po raz dwunasty spotkali się miłośnicy piłki siatkowej z terenu gminy Damnica na turnieju organizowanym z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości.


Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy „Bielik” w Zagórzycy .Patronat nad turniejem objął wójt Gminy Damnica. W turnieju brało udział 7 drużyn :Team Play Damnica, Eldorado Paprzyce, Waleczni Damno, Polscy Patrioci Zagórzyca, Husaria Zagórzyca,  Raginis Zagórzyca, SOSW Damnica.


Otwarcia turnieju dokonali organizatorzy dyrektor szkoły Robert Nowak oraz nauczyciel wychowania fizycznego Mateusz Honisz.

Po zaciętej rywalizacji w dwóch grupach a później w grach finałowych ostatecznie zespoły zajęły następujące miejsca
I – Husaria Zagórzyca
II – Eldorado Paprzyce
III-Waleczni Damno
IV- Raginis Zagórzyca
V-Team Play Damnica
VI- SOSW Damnica
VII-Polscy Patrioci Zagórzyca

Trzy pierwsze drużyny otrzymały puchary natomiast najlepsi zawodnicy  z drużyn nagrody rzeczowe.
Organizatorzy składają podziękowania za wsparcie i pomoc pani Katarzynie Wojciechowskiej- obsługa medyczna , Urszuli Pawłowskiej ,pracownikom szkoły podstawowej w Zagórzycy ,  Samorządowi Szkolnemu oraz prezesowi UKS panu Zbigniewowi Pawłowskiemu.

Turniej jest organizowany i współfinansowany przez Gminę Damnica w ramach realizacji zadania publicznego „Organizacja szkolenia sportowego dzieci i młodzieży”.

FreshJoomlaTemplates.com
Sunday the 24th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information