„Umiem Pływać”

IMG 20161125 155833


Pływanie jest jedną z najlepszych form rozwoju dla młodych organizmów, dlatego Ministerstwo Sportu i Turystyki postanowiło dać możliwość tego rozwoju bardzo licznej grupie dzieci w tym dzieciom z naszej szkoły.

Uczniowie III klasy Szkoły Podstawowej od października do końca listopada 2016 roku uczestniczyli Projekcie Powszechnej Nauki Pływania „Umiem Pływać”. Pod opieką instruktora WOPR p. Marka Dąbrowskiego przez 10 dwugodzinnych zajęć w Parku Wodnym Redzikowo uczyli się pływać. Program nauki pływania sprawiał dużo radości, bawił, a jednocześnie rozwijał ciało i ducha naszych dzieci. Ważnym aspektem zajęć była również edukacja w zakresie bezpieczeństwa nad wodą. Podsumowaniem programu było wręczenie pamiątkowych dyplomów uczestnictwa w programie oraz gadżetów pływackich.

Dla wyróżniających się pływaków został zorganizowany egzamin na kartę pływacka, który zdała trójka uczniów.

Napisał Zbigniew Pawłowski

 

FreshJoomlaTemplates.com
Thursday the 21st. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information