Miesiąc grudzień był w naszej szkole był okresem wzmożonej aktywności sportowej.
 
gr sp
 
Dnia 07.12.2016 roku w sali gimnastycznej ZS w Zagórzycy w ramach zdania realizowanego przez UKS w Zagórzycy przy wsparciu Urzędu Gminy Damnica odbył się turniej mini siatkówki „singli siatkarskich” Po emocjonujących indywidualnych rozgrywkach siatkarskich klasyfikacja wśród najlepszych zawodników wyglądała następująco:
 
- rocznik 2002-2004
1 miejsce- Oliwer Remus
2 miejsce- Karol Zdun
3 miejsce- Wiktor Holiczko
4 miejsce- Kacper Szyca
 
- rocznik 2001 i młodsi:
1 miejsce -Karol Labuda
2 miejsce- Maciej Witczak
3 miejsce- Emilia Nowak
4 miejsce- Sebastian Jaskólski
W ramach tego samego zadania odbył w sali ZS w Zagórzycy się dnia 20.12.2016 turniej tenisa stołowego dla dzieci z rocznika 2004 i młodsi.
 
- zwycięzcy w kategorii dziewcząt:
1 miejsce- Ewelina Skwira
2 miejsce- Katarzyna Pawłowska
3 miejsce- Oliwia Wrzeszczyńska
 
- zwycięzcy w kategorii chłopców:
1 miejsce Olgierd Gański
2 miejsce Kacper Tkacz
3 miejsce Jakub Dietrich
 
Wszyscy uczestnicy wymienionych turniejów otrzymali 22 grudnia pamiątkowe dyplomy, nagrody rzeczowe w formie słodyczy oraz zwycięzcy pamiątkowe statuetki i medale. Organizatorami turniejów byli nauczyciele z ZS w Zagórzycy p. Robert Nowak i p. Zbigniew Pawłowski.
 
 

FreshJoomlaTemplates.com
Thursday the 21st. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information