Gminny Turniej Tenisa Stołowego

 

P1000090

 

Dnia 03 listopada 2017 roku w naszej szkole odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży. Nasi uczniowie osiągnęli bardzo duży sukces wygrywając we wszystkich kategoriach wiekowych wśród dziewcząt jak i chłopców.

Podczas tegorocznej edycji zawodów swoją obecnością zaszczyciła uczestników turnieju przedstawicielka Pomorskiego Kuratora Oświaty pani wizytator Renata Kulik, która wraz z panem dyrektorem Robertem Nowakiem wręczyła najlepszym zawodnikom pamiątkowe dyplomy oraz statuetki ufundowane przez dyrektora szkoły.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

kat. 2002-2004
dziewczęta:
1 miejsce: SP w Zagórzycy: Kornelia Wasilewska, Anna Straszak, Celina Krzemińska
2 miejsce: ZS w Damnicy

chłopcy:
1 miejsce: SP w Zagórzycy: Kacper Tkacz, Karol Zdun
2 miejsce: ZS w Damnicy

kat. 2005 i młodsi
dziewczęta:

1 miejsce SP w Zagórzycy: Ewelina Skwira, Katarzyna Pawłwoska
chłopcy:
1 miejsce SP w Zagórzycy: Olgierd Gański, Filip Rompski
2 miejsce SP w Domaradzu

Organizatorem turnieju jak i opiekunem grupy tenisistów w naszej szkole jest pan Zbigniew Pawłowski

 

FreshJoomlaTemplates.com
Friday the 14th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information