Tenis w Łupawie

bezNazwy3


W dniach 8 i 9 listopada br. , w Zespole Szkół im. Adama Mickiewicza w Łupawie odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego. Wcześniej, w każdej szkole odbyły się gminne eliminacje , które wytypowały reprezentanta gminy. W zawodach wystartowało 28 mistrzowskich drużyn, które zostały wytypowane w poszczególnych gminach.

Nasza szkoła rywalizowała w 4 kategoriach: chłopcy i dziewczęta szkół podstawowych Olgierd Gański, Filip Rompski oraz gimnazjum i klasy VII Kacper Tkacz Karol  Zdun,  Kornelia Wasilewska, Anna Straszak, Celina Krzemińska.


Nasza reprezentacja, którą przygotowywał p. Zbigniew Pawłowski, bardzo dzielnie walczyła. Tym razem nie udało się wygrać awansu. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku zwyciężymy.

FreshJoomlaTemplates.com
Sunday the 24th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information