Kolejne sportowe zmagania naszych uczniów w tym sezonie miały miejsce w poniedziałek 25 września 2017 roku w hali sportowej szkoły podstawowej w Damnie. Zawodnicy z naszej szkoły, a także placówek oświatowych z Damnicy, Damna i Domaradza zmagali się w rozgrywkach halowej piłki nożnej chłopców szkół podstawowych klas IV-VI. W składzie naszej drużyny uczniowie klas IV-V: Olgierd Gański, Filip Rompski, Igor Witczak, Maciej Witczak, Karol Labuda, Sebastian Jaskólski, Kacper Szyca i Wiktor Holiczko.

Niezwyciężeni okazali się zawodnicy z Domaradza, którzy wykazali się bardzo dobrym zgraniem. Nasza drużyna radziła sobie świetnie, prezentując prawdziwy sportowy charakter, swoją obecność zaznaczyliśmy strzelając dwie bramki w meczu z Damnicą. Niedosyt wygranej z pewnością zachęci naszych młodych piłkarzy do dalszych treningów.

FreshJoomlaTemplates.com
Wednesday the 16th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information