Gminne zawody - biegi sztafetowe

22050405

Dnia 22 września bieżącego roku liczne grono naszych uczniów rywalizowało w drużynowych biegach sztafetowych, które odbyły się w miejscowości Damno na terenie tamtejszej szkoły podstawowej.  Cała impreza zgromadziła uczniów z trzech szkół z naszej gminy, a liczba uczestników przekroczyła setkę osób. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV-VII szkoły podstawowej, a także gimnazjum.

22047391

Uczestnikom towarzyszył duch zdrowej sportowej rywalizacji, a cała  impreza  organizowana była w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży w której nasza szkoła aktywnie uczestniczy od wielu lat. Niestety naszym uczniom nie udało się wywalczyć pierwszego miejsca, które we wszystkich kategoriach wywalczyli gospodarze świetnie czując sie w tamtejszych warunkach biegowych.

22047527

 

22069077

FreshJoomlaTemplates.com
Wednesday the 16th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information