IMG 20161121 103658

Dnia 21 i 22 listopada 2016 roku w Łupawie odbył się finały Powiatowej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym szkół podstawowych i gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowały 3 drużyny, które zwyciężyły w eliminacjach gminnych. Uczennice naszego gimnazjum odniosły duży sukces awansując do najlepszej czwórki mistrzostw. Po emocjonujących i bardzo wyrównanych pojedynkach zajęły IV miejsce ulegając w meczu o brązowy medal rówieśniczkom z Łupawy jednym punktem. Chłopcy w tej samej kategorii gimnazjalnej zajęli 8 miejsce natomiast uczennice szkoły podstawowej w swoim debiucie w oficjalnych rozgrywkach turniejowych uplasowały się na 8 pozycji.

Naszą szkołę w rozgrywkach w Łupawie reprezentowali: Zuzanna Łaga, Dominika Rompska, Weronika Kostrubiec, Oskar Lasota, Paweł Dobik, Katarzyna Pawłowska, Ewelina Skwira

Opiekunem grupy naszych tenisistów jest p. Zbigniew Pawłowski.

Zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!

FreshJoomlaTemplates.com
Thursday the 21st. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information