Szanowni Rodzice


Rodzice dzieci przedszkolnych, chętni do skorzystania z opieki przedszkolnej proszeni są o zapoznanie się z wytycznymi przeciwepidemicznymi Dyrektora Szkoły Podstawowej W Zagórzycy dla oddziałów przedszkolnych oraz pobranie i wypełnienie wniosku o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego w czasie pandemii.
Wniosek dostępny jest pod tym linkiem na naszej stronie WWW w zakładce dokumenty.


Wypełniony wniosek można odesłać poczta elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Do dnia 14 maja 2020 r


Obecnie oddziały przedszkolne nie działają z uwagi na brak możliwości zapewnienia posiłków w formie cateringu.

FreshJoomlaTemplates.com
Wednesday the 3rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information