Uwaga


Szanowni Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej im Zjednoczonej Europy w Zagórzycy, w związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dniem 12 marca br. w szkołach i przedszkolach w całej Polsce zostają  zawieszone zajęcia dydaktyczno – wychowawcze, a od 16 marca br. także zajęcia opiekuńcze. Uczniowie będą przebywać w domu do 25 marca. Nie jest to jednak czas ferii i na ile to będzie możliwe, chcemy kontynuować proces edukacyjny, a przede wszystkim pracować nad przygotowaniem uczniów do egzaminu ósmoklasisty.


Nauczyciele przygotują dla Państwa dzieci materiały dydaktyczne i zalecenia do samodzielnej pracy uczniów w domu oraz prześlą je Państwu przez dziennik elektroniczny. Proszę o sprawdzanie wiadomości publikowanych przez nauczycieli w i-dzienniku, przekazywanie powyższych materiałów i zaleceń dzieciom oraz w miarę możliwości kontrolowanie ich realizacji.


MEN rekomenduje wykorzystanie platformy epodreczniki.pl z udostępnionymi e-materiałami do samodzielnej nauki przez uczniów.

Od 16 do 25 marca br. Sekretariat Szkoły Podstawowej im Zjednoczonej Europy w Zagórzycy będzie czynny w godzinach 7.30 – 13.30, w kasie szkoły nie będą przyjmowane wpłaty gotówkowe,  prosimy je regulować na konto :
BS USTKA . 21931500040010817120000010

Prosimy Państwa o rozważenie możliwości załatwiania spraw urzędowych przez telefon pod numerem 598113421 lub e-mailem na : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 zdalna1

 

FreshJoomlaTemplates.com
Saturday the 19th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information