Sukcesy tenisistów stołowych na półmetku XIII Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego w Łupawie.

 

IMG 20190122 095409

 


Uczniowie naszej szkoły po II turniejach tenisa stołowego ( listopadowym i styczniowym) organizowanych przez SP Łupawa godnie reprezentują naszą szkołę i zajmują wysokie pozycje w prowadzonym rankingu, w którym uwzględniono blisko 100 zawodników ze szkół z terenu powiatu słupskiego i lęborskiego.

- kategoria klas III SP i młodsi:
1 miejsce Alicja Puchała,

- kategoria  rocznika 2008
2 miejsce Olgierd Gański,
4 miejsce Igor Witczak,

- kategoria rocznika 2007 i młodsi
7 miejsce Katarzyna Pawłowska,
12 miejsce Filip Rompski,
14 miejsce Maciej Witczak,

- kategoria klas rocznik 2003-2005
3 miejsce Ewelina Skwira

Gratulujemy naszym tenisistom i życzymy kolejnych sukcesów w kolejnych turniejach XIII Międzyszkolnej Lidze Tenisa Stołowego w Łupawie. Opiekunem grupy jest pan Zbigniew Pawłowski

 

FreshJoomlaTemplates.com
Friday the 23rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information