Podsumowanie powiatowych rozgrywek w tenisie stołowy

 

IMG 20181106 112523

 

Uczniowie naszej szkoły z powodzeniem reprezentowali nas w tegorocznych powiatowych rozgrywkach tenisa stołowego. Po zwycięskiej rywalizacji na terenie naszej gminy 3 nasze zespoły uczestniczyły w finałach Powiatowej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym w Łupawie.

Wyniki:
Kategoria rocznik 2006 i młodsi
5 miejsce dziewcząt w składzie: Katarzyna Pawłowska, Alicja Puchała ( najmłodsza zawodniczka finału);
6 miejsce chłopców w składzie: Olgierd Gański, Filip Rompski, Maciej Witczak;
Kategoria rocznik 2003-2005
4 miejsce dziewcząt w składzie: Ewelina Skwira, Anna Straszak, Kornelia Wasilewska;

Gratulujemy naszym tenisistom i życzymy kolejnych sukcesów. Opiekunem grupy był p. Zbigniew Pawłowski

FreshJoomlaTemplates.com
Friday the 23rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information