Kasia finalistką Wojewódzkiego Konkurs Biblijnego!

kpaw bib 2020


Nasza uczennica Katarzyna Pawłowska decyzją komisji konkursowej z dnia 25 maja 2020 roku została laureatką etapu powiatowego i finalistką etapu wojewódzkiego XI Konkursu Biblijnego dla uczniów kl. IV-VIII szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020 : „Życie pierwotnego Kościoła w opisie Dziejów Apostolskich”.


Konkurs odbył się pod patronatem Pomorskiego Kuratoria Oświaty i biskupa Diecezji Peplińskiej.


Ze względu na sytuację epidemiologiczną w naszym kraju, niemożliwe zostało przeprowadzenie finału Konkursu Biblijnego w tym roku szkolnym. Komisja konkursowa na wniosek Pomorskiego Kuratora Oświaty za wiążace uznała wyniki z etapu powiatowego konkursu gdzie Kasia zajęła bardzo wysokie 17 miejsce spośród ponad 500 uczestników konkursu (212 uczestników etapów rejonowych ) i otrzymała stosowne zaświadczenie upoważanijące do wpisu na świadectwie szkolnym.

Do konkursu uczennice przygotowywał pan Zbigniew Pawłowski.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

kpaw bib zas

FreshJoomlaTemplates.com
Friday the 4th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information