baj muz

Katarzyna Pawłowska - uczennica klasy VI SP - otrzymała wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Bajki Muzyczne" zorganizowanym przez Słupską Filharmonię Sinfonia Baltica w dniu 22 maja 2020 roku.

Głównym celem tego konkursu, organizowanego zdalnie było utrzymanie kontaktu z miłośnikami muzyki w trudnym czasie epidemii, gdy niestety nie możemy brać udziału w koncertach.

Uczestnicy przygotowywali w domu prace plastyczne na temat "Bajka muzyczna". Chodziło o przedstawienie w formie graficznej opowieści o muzyce i instrumentach.

Oprócz wyróżnionej Katarzyny Pawłowskiej w konkursie brały też udział Aleksandra Wolska z kl. VII oraz Amelia Tylka z kl. V.

Kasia otrzymała voucher dla 2 osób do filharmonii i nagrody rzeczowe (płyta, zakładka).

Gratulujemy.

Bartosz Wiśniewski

bajmuz kat paw

FreshJoomlaTemplates.com
Friday the 4th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information