SUKCES ZUZANNY SZERSZENOWICZ

zuzanna komiks

 

Uczennica naszej szkoły – Zuzanna Szerszenowicz, została laureatką X Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Czas szkoły, czas dojrzewania”


W konkursie organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 23 w Gdyni wzięło udział siedemdziesięciu siedmiu poetów, stu osiemnastu prozaików i piętnastu twórców komiksów z czterdziestu sześciu miejscowości z całej Polski.


Zuzia, uczennica klasy VI, wykonała komiks, w którym przedstawiła zmiany zachodzące u dziewcząt w okresie dojrzewania, a także relacje rówieśnicze, akceptację i szacunek dla własnego ciała oraz prawo nastolatków do intymności.

Praca została wykonana w ramach zajęć Wychowania do Życia w Rodzinie, pod opieką p. A. Michalczyk.

 

FreshJoomlaTemplates.com
Tuesday the 23rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information