FINAŁ X KONKURSU BIBLIJNEGO

 

bibb 2019 01

 

27 kwietnia 2019 roku w Liceum Colegium Marianum odbył się finał X Konkursu Biblijnego, którego honorowy patronat objęli kuratorzy oświaty z województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz biskup pelpliński Ryszard Kasyna. Naszą szkołę po zwycięstwie w 2 poprzednich etapach: szkolnym i rejonowym reprezentowała uczennica klasy V SP Katarzyna Pawłowska.

 

bibb 2019 02

 

Kasia ostatecznie w finale zajęła wysokie 29 miejsce i otrzymała tytuł i zaświadczenie finalisty Konkursu Biblijnego pod patronatem kuratora oświaty.

Do konkursu uczennice przygotowywał katecheta p. Zbigniew Pawłowski
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

bibb 2019 03

FreshJoomlaTemplates.com
Saturday the 19th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information