XXVI Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Sacrum w literaturze polskiej”

02.

 

Dnia 14 kwietnia 2018 roku w SP1 w Słupsku uczniowie naszej szkoły brali udział w kolejnej edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Sacrum w literaturze polskiej”. Naszą szkołę reprezentowali zwycięzcy eliminacji szkolnych: Alicja Puchała, Marcelina Gańska, Zuzanna Matysek, Katarzyna Pawłowska, Maksymilian Puchała. Dwie nasze uczennice naszej szkoły uwieńczyły konkurs na podium. Alicja Puchała zajęła II miejsce w kategorii klas I SP natomiast Marcelina Gańska w kategorii klas II SP zajęła III miejsce. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych recytacji i życzymy kolejnych sukcesów!

 

FreshJoomlaTemplates.com
Monday the 24th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information