Literackie sukcesy naszych uczniów
 
Clipboard01
 
25 listopada 2016 roku odbyło się podsumowanie dwóch gminnych konkursów, w których brali udział także uczniowie naszej szkoły.

W gronie laureatów konkursu literackiego „Młodzi twórcy literatury”, organizowanego przez Zespół Szkół w Damnie oraz Bibliotekę Publiczną w Damnicy, w siedzibie której odbyła się uroczystość wręczenia nagród, znalazły się:
 
w kategorii : szkoła podstawowa klasy IV - VI
Julia Berkop kl.5 I miejsce
Ewelina Skwira kl.5 II miejsce
Natalia Magiera kl.5 III miejsce
 
w kategorii : gimnazjum
Karolina Gańska kl. 2 gimn. III miejsce
 
 
Clipboard03

Jolanta Nitkowska -Węglarz gratuluje Ewelinie Skwirze II miejsca.

 
02 

Natalia Magiera odbiera swoją nagrodę.

 
Uczniowie szkół podstawowych mieli za zadanie napisać wymyśloną przez siebie baśń, natomiast gimnazjaliści – opowiadanie.
 
Julia Berkop, jako zwyciężczyni w swej kategorii wiekowej, odczytała zgromadzonym baśń o czekoladowym królu Julianie IV Rudym z planety Julai. Ona i pozostałe laureatki z naszej szkoły usłyszały wiele ciepłych słów na temat napisanych przez siebie baśni od jurorki tegoż konkursu, autorki książek dla dzieci – p. Jolanty Nitkowskiej – Węglarz, która była gościem honorowym uroczystości.
 
W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Damnicy odbyło się zaś podsumowanie konkursów organizowanych przez te placówkę, w tym także plastycznego „Polskie symbole narodowe”.
 
W gronie laureatów były:
Katarzyna Pawłowska kl.3 I miejsce w kategorii klas I-III
Anna Straszak kl.2 gimn. II miejsce w kategorii gimnazjum.
 
Gratulujemy wyróżnionym uczennicom, a organizatorom dziękujemy za wyróżnienia i upominki!
FreshJoomlaTemplates.com
Thursday the 21st. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information