KASZUBSKIE ANIOŁY – WARSZTATY ARTSTYCZNE

 

IMG 20161205 144604

 

Dnia 5 grudnia 2016r.  odbyły się w naszej szkole warsztaty artystyczne dla uczniów, którzy uczęszczają na zajęcia z języka kaszubskiego z klas I –VI Szkoły Podstawowej. Warsztaty organizowane były przez Firmę CZEC z Gdyni ,reprezentowaną przez panią Małgorzatę Bądkowską, która te warsztaty poprowadziła.

Zajęcia poprzedził  mini wykład na temat aniołów, ich tajemniczości i magii jaką wokół siebie otaczają. Podczas warsztatów mieliśmy okazję poznać podstawy techniki decoupage z wykorzystaniem serwetek z motywami haftu kaszubskiego. Dzięki tej technice, każdy mógł stworzyć własnego, pięknego i niepowtarzalnego  anioła.

W drugiej części warsztatów uczniowie zajęli się wycinaniem oraz składaniem postaci papierowych kaszubskiej Szopki Bożonarodzeniowej. Wykonane prace zabrali do domu.

Joanna Szczepaniak

 

FreshJoomlaTemplates.com
Thursday the 21st. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information