XVI GMINNY TURNIEJ MATEMATYCZNY KLAS III SP
,,JESTEM MISTRZEM MATEMATYKI”

 

image001

 

W piątek 27 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Zagórzycy odbyła się szesnasta edycja Gminnego Turnieju Matematycznego dla klas III SP ,, Jestem mistrzem matematyki”.

W konkursie wzięły udział trzyosobowe drużyny z klas trzecich. Poszczególne zespoły reprezentowali: SP w Damnie -Błażej Kalinowski, Zuzanna Makoś, Tomasz Owsiuk; SP w Damnicy: kl.IIIA – Hanna Krysiak, Jakub Hreczko, Oliver Malarek; kl.IIIB- Piotr Zagórowski, Cezary Kozłowski, Kamil Wiśniewski; SP w Zagórzycy- Agata Krzysztofowicz, Adam Nowaczyk, Jakub Wilk. Po przywitaniu drużyn przez organizatora przystąpiono do zmagań konkursowych.

Wszyscy uczniowie z zaangażowaniem przystąpili do rozwiązywania zadań. Trzecioklasiści mogli wykazać się wiadomościami i umiejętnościami z zakresu: sprawnego liczenia, rozwiązywania złożonych zadań tekstowych oraz logicznego myślenia. Wyniki turnieju:                                         

I miejsce i tytuł Mistrza Matematyki zdobyła klasa III SP w Zagórzycy ,
II miejsce klasa III B w Damnicy,                                 
III miejsce klasa III SP w Damnie.

Laureaci oraz uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz upominki ufundowane przez Radę Rodziców SP w Zagórzycy. Słodki poczęstunek przygotowała wychowawczyni klasy.

Organizatorzy składają podziękowania nauczycielom klas trzecich: p. Małgorzacie Modzelewskiej, p. Katarzynie Styk i p. Monice Targowskiej za przygotowanie uczniów do turnieju oraz zapraszają do udziału w kolejnych edycjach.

Organizator Anna Kaliszewska.

FreshJoomlaTemplates.com
Monday the 24th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information