Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2018

03

 

Dnia 17 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Konkurs składał się z dwóch etapów: testu wiedzy ogólnej i testu z skrzyżowań oraz z zadania praktycznego- toru przeszkód.

W kategorii klasa IV- VII szkół podstawowych zwyciężyła reprezentacja SP w Zagórzycy natomiast w kategorii klasa gimnazjalnych zwycięstwo odnieśli uczniowie ZS w Damnicy.

Zwycięskie drużyny będą reprezentować naszą gminę podczas etapu rejonowego w Sycewicach.
W tym roku najlepsi indywidualnie uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Damnica p. Grzegorza Jaworskiego oraz dyrektora SP w Zagórzycy p. Roberta Nowaka.

Kat. klas SP
1 miejsce- Igor Michalczyk- SP Damnica,
2 miejsce- Grzegorz Słodziński- SP Damnica,
3 miejsce- Jakub Dietrich- SP Zagórzyca,

Kat. klasa gimnazjalnych:
1 miejsce- Patryk Przybylski- ZS Damnica,
2 miejsce- Karol Kostrubiec- SP Zagórzyca,
3 miejsce- Michał Sobisz- SP Zagórzyca,

Nad poprawnością konkursu czuwała komisja w składzie: Zbigniew Pawlowski, Iwona Kuklińska SP Zagórzyca, Arkadiusz Madurajski ZS Damnica.

Gratulujemy zwycięzcą i życzymy sukcesów w kolejnych etapach konkursu.

 

FreshJoomlaTemplates.com
Monday the 24th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information