KONKURS  RECYTATORSKI  ,,JESIEŃ W POEZJI”

image011

 

Dnia 8 listopada 2017  roku w SP w Zagórzycy odbyła się kolejna edycja konkursu recytatorskiego dla uczniów klas młodszych ,,Jesień w poezji”.

W tym roku w zmaganiach konkursowych wzięło udział siedemnastu uczestników z klas 0-  III.   Celem konkursu było  rozbudzenie wśród uczniów zamiłowania do poezji, szerzenie kultury słowa oraz wspieranie uzdolnień recytatorskich. Dzieci recytowały samodzielnie wybrany wiersz ukazujący piękno jesieni. Umiejętności recytatorskie oceniała komisja konkursowa w składzie :p. Joanna Szczepaniak, p. Renata Kostrubiec, p. Mirosława Kozoń oraz p. Alicja Kornas. Uczestnicy oceniani byli w dwóch kategoriach wiekowych.

W grupie klas 0- I wyróżniono następujące osoby:

I miejsce - Alicja Puchała
II miejsce - Jaś Madej
III miejsce – Martynka Jaskólska
Wyróżnienie – Igor Olesiak

W grupie klas II – III:

I miejsce- Marcelina Gańska
II miejsce – Zuzia Matysek
III miejsce – Amelka Tylka i Maja Rostkowska
Wyróżnienie – Wiktoria Rompska

Uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami , nagrodami książkowymi oraz słodkościami. Gratulujemy wygranym i zachęcamy do udziału w kolejnym roku.

Anna Kaliszewska

FreshJoomlaTemplates.com
Friday the 14th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information