II Powiatowy Konkurs Profilaktyczny pod hasłem
„Porzucamy złe nawyki na rzecz profilaktyki” 10.05.2017r.

pow profil 2017 01

Uczennice Zespołu Szkół w Zagórzycy - Karolina Gańska kl. II G oraz Anna Straszak kl. I G, zwyciężczynie etapu szkolnego konkursu, dnia 10 maja 2017r. wzięły udział w II Powiatowym Konkursie Profilaktycznym dla uczniów gimnazjów "Porzucamy złe nawyki na rzecz profilaktyki". Niestety, pomimo długich przygotowań, nie udało się zająć miejsca na podium. Organizatorem konkursu było Starostwo Powiatowe, Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna, Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna oraz miejska Komenda Policji w Słupsku.

Celem konkursu jest rozpowszechnianie wiedzy na temat szeroko rozumianej profilaktyki, uświadomienie zagrożeń, promowanie odpowiedzialności za zdrowie własne i innych oraz kształtowanie właściwych zachowań.

Przygotowała: Iwona Kuklińska

pow profil 2017 02

FreshJoomlaTemplates.com
Friday the 19th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information