XV. GMINNY TURNIEJ MATEMATYCZNY KLAS III SP
„ JESTEM MISTRZEM MATEMATYKI”

mistrz mat

W sobotę 29 kwietnia 2017r. w Szkole Podstawowej w Zagórzycy już po raz piętnasty odbył się Gminny Turniej Matematyczny dla klas III SP "Jestem mistrzem matematyki". Swój udział w turnieju zgłosiło sześć drużyn z klas III  ze szkół w Damnie, Damnicy  i Zagórzycy. Po oficjalnym powitaniu trzyosobowe reprezentacje klas przystąpiły do turniejowych zmagań. Wszyscy uczestnicy dzielnie walczyli o tytuł  „Mistrza matematyki”, aktywnie pracując przy rozwiązywaniu zadań o różnym stopniu trudności. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała komisja, która sprawdzała poprawność wykonywanych zadań i przyznawała punkty poszczególnym zespołom.


Wyniki turnieju :
I miejsce  i tytuł "Mistrza matematyki" zdobyła  klasa III a SP w Zagórzycy
II miejsce - klasa III b SP w Damnicy
III miejsce - ex aequo -  klasa III b SP w Zagórzycy i kl. III a SP w Damnie

Naszą placówkę reprezentowali następujący uczniowie:
drużyna a : Katarzyna Pawłowska, Olgierd Gański, Natasza Formela
drużyna b : Filip Rompski, Zuzanna Wilk, Karol Łaga.

Laureaci oraz uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców Zespołu Szkół w Zagórzycy. Słodki poczęstunek przygotowali rodzice uczniów klasy trzeciej naszej szkoły - p. Daria Formela, p. Marlena Gańska, p. Agnieszka Pawłowska i p. Joanna Rompska. Serdecznie im dziękujemy za zaangażowanie i okazaną pomoc.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania nauczycielom klas trzecich za przygotowanie uczniów do turnieju. Wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów matematycznych.

Organizatorzy : Renata Kostrubiec , Joanna Szczepaniak

FreshJoomlaTemplates.com
Friday the 14th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information