GMINNY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
ZAGÓRZYCA 25.04.2017
 
P1100404
 
Dnia 25 kwietnia 2017r. w Zespole Szkół w Zagórzycy odbyły się gminne eliminacje powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
 
Celem turnieju jest podnoszenie kultury i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej poprzez:
1. Popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach.
2. Kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu.
3. Popularyzowanie podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
4. Popularyzowanie roweru jako środka transportu, a także rekreacji i sportu.
 
Eliminacje składały się z dwóch części: z testu teoretycznego ze znajomości przepisów ruchu drogowego oraz części praktycznej na rowerowym torze przeszkód. Turniej przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych – Szkoły Podstawowe i Gimnazja. Szkoły podstawowe reprezentowane były przez drużyny złożone z 4 zawodników, a gimnazja przez drużyny 3 osobowe. W turnieju wzięły udział po dwie drużyny reprezentujące szkołę podstawową i  gimnazjum z Zagórzycy i Damnicy.
 
SZKOŁA PODSTAWOWA – WYNIKI DRUŻYNOWE
 
I. Szkoła Podstawowa w Zagórzycy
II. Szkoła Podstawowa w Damnicy
 
GIMNAZJUM – WYNIKI DRUŻYNOWE
 
I. Gimnazjum w Damnicy
II. Gimnazjum w Zagórzycy
 
Naszą drużynę w kategorii szkół podstawowych reprezentowali: Jakub Dietrich, Kacper Tkacz, Ewelina Skiwra, Julia Selonke. Reprezentantami gimnazjum byli: Michał Sobisz, Wojciech Kostrubiec, Karol Kostrubuec.
 
Organizatorami konkursu byli nauczyciele z ZS w Zagórzycy p. Iwona Kulińska i Zbigniew Pawłowski
FreshJoomlaTemplates.com
Wednesday the 19th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information