VII KONKURS RECYTATORSKI "JESIEŃ W POEZJI"
 
jesien
27 października 2016r. w Zespole Szkół w Zagórzycy odbył się już po raz siódmy szkolny konkurs recytatorski "Jesień w poezji" dla uczniów klas I - III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego.
Celem konkursu jest upowszechnianie kultury żywego słowa, popularyzacja literatury dziecięcej , a także prezentacja umiejętności recytatorskich uczniów klas młodszych oraz przezwyciężanie stresu związanego z występem przed publicznością. 
 
Do konkursu przystąpiło 16 uczestników wyłonionych wcześniej w eliminacjach klasowych. Recytatorów oceniała komisja w składzie : Maria Zielińska, Mirosława Słowik - Kozoń, Joanna Szczepaniak i Anna Kaliszewska. Prezentowane utwory jury oceniało w szczególności pod względem stopnia opanowania pamięciowego tekstu, umiejętności recytatorskich, doboru repertuaru i ogólnego wyrazu artystycznego.

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców  w dwóch kategoriach wiekowych :
 
klasy 0 - I :
I miejsce - Marcelina Gańska z kl. I
II miejsce  - Martyna i Marcel Wuttkowie z kl. I
III miejsce - Wiktoria Rompska z kl. I
 
Wyróżnienie otrzymała Alicja Puchała z oddziału przedszkolnego.
 
klasy II - III :
I miejsce - Katarzyna Pawłowska z kl. III
II miejsce  - Amelia Tylka  z kl. II
III miejsce - Agata Szerszenowicz  z kl. II
 
Wyróżnienie otrzymała Maja Rostkowska z kl. II
 
Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!
 
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez Radę Rodziców Zespołu Szkół im. Zjednoczonej Europy w Zagórzycy, a także smaczne jabłuszka - podarunek od dyrektora naszej placówki - p. Roberta Nowaka.
 
Kolejne zmagania recytatorskie już za rok.

Organizator konkursu : Renata Kostrubiec
FreshJoomlaTemplates.com
Wednesday the 25th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information