Jasełka online

 

e jaselka 

 


Ze względu na ograniczenia związane z pandemią, tegoroczne jasełka w Naszej Szkole przeniesione zostały głównie do Internetu, dzięki czemu każdy może wziąć w nich udział.


W normalnych warunkach na pewno uczestniczylibyśmy w akademii w szkole śpiewając kolędy, odgrywając kolejne sceny z jasełek i ciesząc się wspólnie ze zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.


W tym roku uczniowie ze wszystkich klasa naszej szkoły kolędowali w domach. Wcielając się w postacie z betlejemskiej szopy,  malując obrazy przedstawiające tajemnice Bożego Narodzenia czy śpiewając kolędy. Każdy starał się kontynuować nasz piękny szkolny zwyczaj wspólnego kolędowania, czego wyrazem jest nasz wspólny film.


W filmie można obejrzeć prace plastyczne, wysłuchać śpiewanych kolęd oraz zobaczyć uczniów w przebraniach nawiązujących to tematyki jasełkowej.


Film zawiera również życzenia świąteczne i noworoczne dyrektora Szkoły podstawowej w Zagórzycy – Roberta Nowaka.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych wirtualnych jasełek.

 

FreshJoomlaTemplates.com
Tuesday the 26th. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information