Dla Babci i Dziadka

image009


W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Tak też było i w tym roku. 24 stycznia 2019r. mieliśmy przyjemność powitać w progach naszej szkoły czcigodnych gości - kochane Babcie i drogich Dziadków. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla seniorów, którzy bardzo chętnie i licznie odwiedzają naszą szkołę. Ten dzień jest pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W pięknie udekorowanej sali zasiadają babcie i dziadkowie dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas I-III.

Uroczystość rozpoczął dyrektor szkoły - pan Robert Nowak, który miło i serdecznie przywitał zacnych gości i złożył im najserdeczniejsze życzenia.

Program artystyczny uroczystości był przebogaty. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Część artystyczną rozpoczęto świąteczną piosenką , która wykonana została w języku kaszubski. Następnie przedszkolaki pod opieką wychowawczyni przedstawili montaż słowno-muzyczny, klasa pierwsza przygotowała teleturniej Babcia i Dziadek roku oraz zaprezentowali smerfny taniec. Nad wszystkim czuwała pani Renata Kostrubiec. Uczniowie klasy drugiej i trzeciej recytowali wiersze i śpiewali piosenki, które starannie przygotowały panie: Iwona Kuklińska oraz Joanna Szczepaniak. Całość występów udoskonalił śpiew chórku szkolnego przygotowanego przez pana Bartosza Wiśniewskiego.


Po części artystycznej wnuczęta obdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi laurkami z życzeniami, serduszkami i upominkami. Dziadkowie oraz wnuczęta zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.


Serdeczne podziękowania składamy rodzicom, którzy wygospodarowali trochę wolnego czasu i z zaangażowaniem uczestniczyli w przygotowaniu imprezy.

Anna Kaliszewska

 

 

FreshJoomlaTemplates.com
Friday the 23rd. webmaster B.Wiśniewski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Przeczytaj na ten temat - kliknij privacy policy.

Akceptuj pliki cookies z tej strony

EU Cookie Directive Module Information